عکاسی بارداری در کرج به همراه زیباترین لباس های مزونی

عکاسی بارداری یکی از پر طرفدار ترین و جدیدترین مدل های عکاسی در ایران و همچنین کل دنیا می باشد. آتلیه فتو رستا با دارا بودن عکاسان حرفه ای خانم در این زمینه به عنوان اولین عکاسی بارداری در کرج شناخته شده است. آتلیه فتورستا با ایده های خلاقانه در عکاسی بارداری به شما عزیزان کمک می کند تا لحظات زیبایی را از بهترین دوران زندگی تان به ثبت برسانید. و هر زمانی که به عکس های خود در دوران بارداری تان نگاه می کنید برای شما یاد آور خاطرات خوش و لذت بخش باشد.

 

 

بهترین زمان برای عکاسی بارداری از ماه هفتم به بعد میاشد. در آتلیه ی رستا تعدادی حریر و لباس مخصوص عکاسی بارداری برای مادران موجود میباشد. سعی کنید ان دسته از لباسهایتان را به همراه خود بیاورید که شکم کاملا درون آن مشخص باشد(پیراهن، سارافن تنگ و یا پیراهن حریر بلند). پدر هم باید چندین رنگ مختلف پیراهن و تی شرت همراه خود داشته باشد. که در عکسهای دو نفره بتوان ست رنگی مناسبی بین پدر و مادر ایجاد کرد و همچنین حتما حتما کف کفشهای خود را کاملا شسته و کفش کاملا تمییز همراه خود بیاورید. کفش و چند دست از لباسهای سایز صفر نوزاد خود را حتما به همراه بیاورید. عکس سونوگرافی همراه خود داته باشید. از نظر ما موی باز در ساده ترین حالت بهترین گزینه برای مادر باردار است. و در آخر از اینکه ما را برای ثبت قشنگترین لحظات زندگی خود انتخاب کرده اید سپاسگذاریم.

آتلیه عکاسی بارداری

دوران بارداری یکی از بهترین زمان هایی است که یک مادر می تواند آن را تجربه کند. با‌وجود فرازو نشیب ها و شیرینی های دوران بارداری ثبت این لحظات می تواند یک یادگاری ماندگار و جالب برای شما باشد.

در چند وقت اخیر عکاسی بارداری به دلیل پیشرفت تکنولوژی و قرار دادن عکس های شخصی در صفحات اجتماعی بسیار محبوب شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

این نوع عکاسی نیاز به مهارت خاصی دارد. عکاسی بارداری باید سریع وحرفه ای باشد تا مادران باردار خسته نشوند و با شرایط آن‌ها سازگار باشند.پس باید به آتلیه بارداری مراجعه کنید که در این خصوص حداقل چند سال  تجربه داشته باشند.

ویژگی های آتلیه بارداری خوب در کرج

برای اینکه بتونید بهترین آتلیه بارداری انتخاب کنید در ادامه چند ویژگی مهم ذکر می شود که حتما باید به آن ها دقت کنید:

 • اولین نکته داشتن کادری مجرب و عکاسی ماهر است.
 • کادر خانم برای احساس راحتی بیشتر مادران باردار.
 • گرفتن عکس هایی با کیفیت بالا در کمترین زمان
 • رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل حساسیت مادران باردار.
 • داشتن دکور های زیبا و متنوع
 • راهنمایی برای پوشش منااسب بارداری و ژست های مناسب.
 • داشتن کلیه تجهیزات عکاسی

چه زمانی مناسب عکسبرداری است؟

زمانی که شکم مادر به اندازه کافی برجسته و بزرگ شده باشد می توانید برای عکسبرداری به آتلیه مراجعه کنید. اما این به این معنی نیست که مادر برای زایمان آماده باشد.7 تا 8 ماهگی مناسب برای عکاسی است. در ماه آخر بارداری مادر دچار کشیدگی های پوستی و ورم های دست و پا و درد میباشد که نمی تواند ژست های عکاسی را انجام دهد.

حتما به خاطر داشته باشید که اجازه ی پزشک نیز برای عکاسی بارداری نیاز است.

 

چه لباسی برای عکاسی بارداری بپوشیم؟

یکی از دغدغه های هرروز خانم ها چی پوشیدنشونه! این دغدغه وقتی بخوان آتلیه برن چند برابر میشه.وقتی باردارم که باشی واقعا چندین برابر ذهنت درگیر میشه که چی بپوشم که در عین حال هم زیبا باشه هم راحت باشم و هم برجستگی شکمم رو به خوبی نمایان کنه!

پیشنهاد آتلیه فتورستا به شما خانم های باردار اینه که از لباس های تور دار استفاده کنید.سعی کنید از لباس هایی با طرح های شلوغ و گل گلی استفاده نکنید چون برجستگی شکمتون رو به خوبی نمایش نمیده.

بهتره از رنگ های روشن استفاده کنید و حتما اکسسوری مناسب و هم رنگ لباستون ست کنید که در عین زیبایی چهره تون لباستون رو هم جذاب تر میکنه.

لباس های گشاد باعث میشن اندازه شکمتون به خوبی دیده نشه.پس اگه دوست دارین وقتی به عکستون نگاه میکنید اولین چیزی که توجه شما رو جلب میکه برجستگی شکمتون باشه از لباس های چسبان یا همون تنگ استفاده کنید البته نه زیاد تنگ که حرکت کردن و تنفس براتون سخت بشه!

اگه با این راهنمایی هایی که بهتون ارایه دادیم بازم نتونستین لباس مناسب خودتون رو پیدا کنید اصلا مشکلی نداره!

آتلیه بارداری فتورستا کلی لباس داره برای مامان های خوشگلمون و کلی اکسسوری که میتونیین از همشون استفاده کنین!

درضمن باید بگم که اصلا نگران بهداشت و رعایت پروتکل های بهداشتی نباشید چون بعد از هر دفعه استفاده از لباس ها برای شستشو به خشکشویی داده میشن. پ میتونین با خیال راحت از همشون استفاده کنید.

در ضمن پیشنهاد آتلیه فتو رستا به شما اینه که سعی کنین از چند دست لباس برای عکس برداری استفاده کنین.میپرسین چرا؟ چون ممکنه حالت های شما توی یک لباس خوب نباشه یا لباس اونجوری میخواین تو عکسا دیده نشه پس چه بهنر از چنددست لباس استفاده کنین. اینجوری هم عکس های متنوعی دارین هم اگه از عکسی خشتون نیومد کلی عکس دارین که میتونین انتخابشون کنید.

خب اینهمه از مامان ها گفتیم کلا بابا هارو یادمون رفت!

آقایون هم میتونن با خانم هاشون ست کنن ولی نه دقیقا هم رنگ خانم هاشون بهتره که از رنگ های مکمل استفاده کنند چون باعث میشه شکم برآمده خانم ها به خوبی دیده نشه و محو دیده بهشه تو عکس.

آقایون هم میتونن چندتیشرت رنگارنگ که مکمل رنگ لباس های خانم هاشون هست رو بپوشن.بلوز سفیدیا مشکی  هم میتونه انتخاب خوبی باشه برای آقایون هنگام عکاسی بارداری. البته خدمات ما محدود به عکاسی بارداری نیست و آتلیه رستا بعنوان آتلیه کودک در کرج ، کار عکاسی حرفه ای کودک دلبند شما را نیز انجام میدهد.

لوازم مورد نیاز شما برای عکاسی بارداری چیست؟

یه خبر خوب براتون دارم! هیچ لوازمی موردنیاز نیست.پس بیخودی استرس نداشته باشین.هینکه خودتون بیاین کافیه! آتلیه عکاسی فتورستا تمامی لوازم مورد نیاز شما رو داره.پس بدون هیچ دغدغه ای میتونین آماده بشین برای عکاسی باداری.

چه ژستی بگیریم برای عکس های بارداری؟

آتلیه فتو رستا کلی دکور های متنوع داره که از همشون میتونی استفاده کنین و کلی ژست های خوشگل بگیرین. همه ی اینارو ما تو آتلیه بهتون میگیم پس ذهنتون رو بیخودی درگیر چه اینکه چه ژستی بگیرم نکنین. آتلیه ما کلی کادر مجرب داره که چندین سال تو حوضه عکاسی بارداری و کودک فعالیت میکنن.

بازم برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان چند تا از ژست های زیبای عکاسی بارداری رو بهتون میگیم:

 • عکاسی از نیمرخ مادر برای دیده شدن کامل برآمدگی شکم
 • عکاسی تمام قد ازمادر
 • عکاسی با لباس های نوزادی
 • استفاده از سنوگرافی در عکاسی
 • عکاسی از ماه های مختلف بارداری
 • عکاسی با تمام خانواده و فرزندان
 • عکاسی از زاویه بالا
 • و کلی ژست های خوشگل دیگه!
 • عکاسی بارداری در فضای باز

به احتمال زیاد خودتون یکی از بهترین ویژگی های فضای باز برای عکاسی رو میدونین!نور طبیعی!بله نور!

نور طبیعی بهترین نور برای عکاسی هست.زیباترین عکس های حرفه ای در فضای باز با نور طبیعی گرفته شدند.علاوه بر اون فضای باز ابزار هایی که به ما ارایه میده بسیار بیشتر از فضای آتلیه هست. پس کلی ژست های متنوع و زیبا میتونیم داشته باشیم.

بهترین زمان عکسبرداری در فضای باز هنگام عصر هستش که هم نور به اندازه کافی وجود داره و هم اونقدری زیاد نیست که چشماتونو اذیت کنه و به راحتی عکس های خیلی زیبایی بگیرین و بانگاه کردن بهشون لذت ببرین.

آتلیه بارداری فتورستا این امکان رو به شما میده بتونین حتی تو فضای باز هم عکس های زیبایی داشته باشین.پس آتلیه بارداری در فضای باز یکی از حسن های فتورستا هستش که میتونین ازش استفاده کنین.

ثبت لحظات شیرین بارداری

بدون شک بهترین دورانی که یک مادر طی میکنه دوران بارداری هست. باثبت این لحظات در آتلیه بارداری فتو رستا این دوره پر هیجان رو ماندگار کنید. هدف ما اینه که با نگاه کردن به عکساتون و به یاد آوردن این لحظات لبخند روی لب های زیباتون بشینه و ما هم از این خوشحالی بی انتها سهمی داشته باشیم.

لباس عکاسی بارداری در کرج

یکی از مهمترین عامل زیبایی عکس دوران بارداری شما، لباسی است که در روز عکاسی به تن دارید.

با توجه به حساسیت موجود در نظافت و ضدعفونی بودن لباس ما سعی برآن داریم تا با بهترین لباس عکاسی بارداری در کرج، زیبا ترین عکس بارداری را از شما بگیرم.

تا دوران شیرین حاملگی خود را با جذابیت تمام ثبت و ضبط نمایید.

آتلیه عکاسی کودک رستا با بیش از 7 سال تجربه یکی از قدیمی ترین آتلیه بارداری در استان البرز میباشد که لباس بارداری به مادران عزیز ارائه میدهد.

برخی از مناطق کرج که آتلیه بارداری رستا از آنها مشتری دارد: (گلشهر درختی، گوهردشت رجایی شهر، عظیمیه، مهرشهر، جهانشهر، شاهین ویلا، خرمدشت، ساسانی، اندیشه، شهرک البرز، شهرک امام رضا ع، شهرک اوج، شهرک بنفشه، دهقان ویلا، آزادگان، کوی اتحاد، اصفهانی ها، باغستان، حصارک، برغان، بهار، حیدرآباد، شهرک بهارستان، کرج نو، طالقانی، کلاک نو، کمالشهر، کوی کارمندان، کیانمهر، گلشهر ویلا، مارلیک، مشکین دشت، مصباح، منظریه، مهرویلا، ولیعصر، هفت تیر، دولت آباد، فردیس، شهریار، هشتگرد، ماهدشت، محمدشهر، محمود آباد)

همین حالا وقت عکاسی بارداری خود را رزرو کنید!

ما منتظر ثبت لحظات شیرین بارداری شما عزیزان در آتلیه تخصصی بارداری رستا هستیم!

سوالات متداول عکاسی بارداری در کرج

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.4 / 5. میانگین امتیاز: 39

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست

09123644314