آتلیه کودک در مهرشهر کرج (بهترین عکاسی)

آتلیه کودک مهرشهر کرج

سلام به همراهان گرامی و کودکان زیبا و کوچکی که منتظر هستند در آینده ای نزدیک در آتلیه کودک در مهرشهر کرج از آن ها عکاسی شود. عکاسی کودک بر خلاف چیزی که همه انتظار دارند بسیار سخت تر از عکاسی از سوژه های دیگر می باشد.

علت این موضوع هم این است که کودکان نمی توانند همانند بزرگ سالان ارزش کار شما را درک نمایند و در صورت نیاز با شما در این رابطه همکاری کنند. به همین منظور نیز لازم است برخی از ترفندها را برای این که این کار راحت تر اجرا شود انجام دهید برای مثال برای پرت کردن حواس کودکان می توانید از اسباب بازی استفاده کنید و یا این که برای راحتی کودک در آتلیه کودک کرج می توانید از پتو و یا لوازم شخصی او که با آن ها احساس راحتی می کند استفاده نمایید که اگر لوازم او در تصاویر ثبت شود، به خودی خود یک خاطره جالب در عکس ها ثبت خواهد شد.

نکات مهم عکاسی کودک

برخی نکات وجود دارند که با انجام دادنشان می توانید فرایند عکاسی از کودک را سهولت ببخشید که برخی از این نکات را به اختصار در قسمت های پایین تر بررسی خواهیم کرد. اما برخی نکات وجود دارند که با انجام دادن آن ها ممکن است این فرایند بدتر شود و در صورت نیاز نباید ان ها را انجام داد.

  1. اجبار کودک

از بدترین مواردی که برخی از عکاسان در روند عکاسی از کودکان انجام می دهند این است که کودک را در آتلیه کودک در مهرشهر کرج مجبور به انجام برخی کارها و یا قرار گرفتن در حالت های مختلفی می نمایند. از این رو کودک ممکن است عصبی شود و تمامی عکس ها را در طول روند عکاسی خراب نماید.

  1. همین الان لبخند بزن

برخی از عکاسان کودکان را مجبور به لبخند زدن می نمایند که این کار مشخصا باعث خراب شدن عکس ها خواهد شد و عکس ها را خراب خواهد کرد.

  1. ایستادن مقابل کودک

اگر می خواهید ارتباط موثر تری با کودک سوژه داشته باشید لازم است تا در حین عکاسی نمودن از کودک کاری کنید که او با شما احساس راحتی نماید به این منظور می توانید با کودک حین عکاسی باید قد خود را کوتاه کنید بنشینید و یا زانو بزنید تا او احساس راحتی کند و شما هم عکس هایی هم سطح بگیرید. ایستادن و آمرانه صحبت کردن حس نا امنی را به کودک القا می کند و موجب بد خلقی کودک و خراب شدن عکس های سوژه خواهد شد.

  1. حرکت نکن

از حرف هایی که عکاسان حرفه ای هرگز در عکاسی از کودک در آتلیه کودک در مهرشهر کرج به زبان نمی آورند این است که از کودک بخواهند که حرکت نکند و یا در موقعیتی که ایستاده است برای مدت زمان زیادی باقی بماند. این کار باعث می شود که کودک احساس اذیت شدن داشته باشد و تمامی عکس ها مصنوعی از آب در بیاید و کودک اخمو و ناراحت به نظر برسد.

کلام آخر

امیدواریم که این مطلب و نکاتی که در راستای عکاسی بهتر از کودکان اموزش دادیم برای سوژه های شما مفید واقع شود و بتوانید پروژه های عکاسی موفقی را داشته باشید. (عکاسی کودک در گوهردشت)

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. میانگین امتیاز: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Recent Posts

فهرست

09123644314